Mor Gül Nişan Pastası

: BE042
4.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4000 TL
20
5000 TL
25
5750 TL
30
6500 TL
35
7500 TL
40
8500 TL
45
9500 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

İlk bakışta aşkı ifade eden mor gülleri kullanarak tasarladığımız Mor Gül Konseptli Nişan Pasta, zarafeti simgeleyen renklerden birisi olan mor renk sayesinde seçkin bir görünüm sergileyen nişan pastalarımızdan birisidir. Genellikle iki katlı olarak hazırlanan buy model, her katın farklı bölümlerine yerleştirilen güller sayesinde hareketli ve akıcı bir görünüm sergilemeyi de başarmaktadır. Kısacası ortak hayatlarına adım adan çiftlerin birlikteliğini kutlamak amacıyla yapılan törenler için en iyi tercih olacağı söylenebilir.

 

Mor Gül Nişan Pasta diğer butik pasta modellerinde olduğu gibi en az 2 gün öncesinde sipariş verilmesi gereken modellerimizden birisidir. 15, 20, 25, 30 ya da 35 kişilik sipariş verebilirsiniz. Pastanın modelinde değişiklik yapılmasını isterseniz, verdiğimiz iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Pasta modelleri hakkında ayrıntılı bilgiler almak istediğinizde ise ürün sayfalarında bulunan Whatsapp seçeneğini değerlendirebilirsiniz.

 

Teslimat tarihinde tasarlanan ve hazırlanan pastanız, ücretsiz kargo ile teslim adresi olarak verdiğiniz adrese teslim edilecektir. Herhangi bir sorun yaşamamak adına; teslimat bilgilerini hatasız ve eksiksiz girdiğinizden emin olmanızı rica ederiz.

 

Mor Gül Konseptli Nişan pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Mor Gül Konseptli Nişan pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek