• 0

Beyaz Gül Nişan Pasta

BE035

330,00 TL (kdv dahil)

Pastanız kaç kişilik olsun?
15
20
25
30
35
40
45
50

Bu ürünü 2 gün önceden sipariş verebilirsiniz.

Beyaz Gül Nişan Pasta, butik pasta modellerimiz içinde bulunan söz ve nişan pastaları kategorisinde yer alan bir modeldir. İki katlı tasarlanan ve beyaz güllerle bezenen Beyaz Gül Nişan Pasta ağırlıklı olarak beyaz rengin kullanıldığı bir modeldir. Bu tasarımı sayesinde nişan törenleriyle kesinlik kazanan uzun vadeli ilişkilerin saflığını ve temizliğini en iyi şekilde ifade etmektedir. Dolayısıyla evlilik arifesindeki çiftlerin sıklıkla tercih ettiği bir modeldir.

 

Beyaz Gül Nişan Pasta modelimiz isteğe bağlı olarak farklı boyutlarda üretilebilmektedir. 15, 20, 25, 30, 35 ya da 40 kişilik olmak üzere 6 farklı boyut seçeneği bulunan Beyaz Gül Nişan Pasta modelimizi misafir sayınıza bağlı olarak farklı boyutlarda sipariş edebilirsiniz.

 

Diğer tüm pasta modellerimizde de olduğu gibi İstanbul’un Avrupa ya da Anadolu Yakasında bulunan tüm ilçelerine gönderilmektedir. Teslim edileceği gün tasarlanan ve hazırlanan pastanızı ücretsiz kargo ile kapınıza kadar ulaştırmaktayız. Tabi bu teslimat sipariş formunda verdiğiniz teslimat adresi, teslim tarih ve saati bilgilerine göre yapılacaktır.

 

Beyaz Gül Konseptli Nişan pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Beyaz Gül Konseptli Nişan pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.