Renkli Gül Nişan Pasta

: BE073
4.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4000 TL
20
5000 TL
25
5750 TL
30
6500 TL
35
7500 TL
40
8500 TL
45
9500 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Nişan töreninizi daha unutulmaz bir hale getirmek istiyorsanız, Pastamburada sizin için en doğru adres olacaktır. Birçok nişan pastası modelimiz arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Hem güzel bir görüntüye sahip hem de lezzetli bir nişan pastasına sahip olabilirsiniz. Nişan pastaları arasından en çok tercih edilenlerinden birisi de Renkli Gül Nişan Pastadır. Tarih boyunca aşkla özdeşlemiş güller ile kaplı olan nişan pastanız, nişan töreninizi daha da unutulmaz bir hale getirecektir.

 

Renkli Gül Nişan Pasta en çok beğenilen butik pasta ve nişan pasta modellerimiz arasında yer almaktadır. Bu pastayı sizin de beğeneceğinize eminiz. Sipariş vermek ise sadece çok kolay.  Teslimat tarihinden iki gün önce bu güzel pastanın siparişini verebilir, isterseniz pasta üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz.

 

Pastanız, teslimatın gerçekleşeceği günün sabahında hazırlanmaya başlanacak ve size taze şekilde teslim edilecektir. Teslimat işleminden hiçbir şekilde para alınmaz. İstanbul’un iki yakasındaki tüm ilçelere ücretsiz kargoyla teslim edilir. Pastane pastane dolaşıp pasta aramak yerine, tek tık uzağınızdaki Pastam burada seçeneğini değerlendirin, beğendiğiniz pastayı satın alın.

 

Renkli Gül Konseptli Nişan pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Renkli Gül Konseptli Nişan pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek