Beyaz Gül Nişan Pasta

: BE176
6.500,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
30
6500 TL
35
7500 TL
40
8500 TL
45
9500 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Nişan, düğüne giden yolda önemli bir adımdır ve birçok insan, nişanda kesilecek pastanın da özel ve güzel bir görünüme sahip olmasını ister. Eğer siz de nişanınızda güzel bir pastaya sahip olmak istiyorsanız, Pastamburada ile iletişime geçebilir ve istediğiniz pastaya kavuşabilirsiniz. Beyaz gül nişan pasta, nişan pastalarında en çok talep gören figürlerden birisidir.

 

Beyaz saflığı gül de aşkı sembolize ettiğinden, nişan pastasına güzel bir anlam da verir. Pastamburada olarak, beyaz gül nişan pastanızı en kaliteli malzemeleri kullanarak en iyi şekilde hazırlar ve teslimat için belirttiğiniz gün size teslim ederiz. Hiçbir şekilde kargo ücreti de alınmaz. İstanbul’un her iki yakasına da gönderim yapılmaktadır.

 

Pastanızın hangi boyutlarda olacağını seçebilir ve böylece davetlerinizde pastanın yetmemesi ya da fazla gelmesi gibi durumlarla karşılaşmazsınız. Pastanızın desenlerinde isterseniz değişiklikler de yapabilirsiniz. Sipariş verirken belirtmeniz yeterli olacaktır. Nişanınız için beyaz gül pasta almaya karar verirseniz, iki gün öncesinde sipariş vermeniz yeterli olacaktır. Pastanız taptaze şekilde size teslim edilecektir.

 

Beyaz Gül Konseptli Nişan pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Beyaz Gül Konseptli Nişan pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek