Gül Pasta

: BE277
4.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4000 TL
20
5000 TL
25
5750 TL
30
6500 TL
35
7500 TL
40
8500 TL
45
9500 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Eğer partnerinize, annenize güzel bir doğum günü pastası almak istiyorsanız Gül pasta bu isteğinizi oldukça karşılayacak bir pastadır. Güzel bir şekilde gül görseliyle hazırladığımız bu pasta elinize geldiği vakit oldukça memnun olacaksınız ve sevdiğiniz kişiyi de memnun etmiş olacaksınız. Ayrıca pasta fiyatı dışında herhangi bir ücret ödemiyorsunuz. İstanbul'da Avrupa ya da Anadolu Yakası'na dilediğiniz yere ücretsiz bir şekilde pasta siparişinizi teslim ediyoruz. Sizler de bu güzel pastayla birlikte sevdiklerinizle güzel bir doğum günü etkinliğini düzenlemiş olacaksınız.

 

Siz müşterilerimizin memnuniyeti her şeyden önemli olduğu için Gül pasta siparişlerimizde doğum günü etkinliklerinin de büyüklüğüne bağlı olarak pastayı büyütüyoruz. 50 kişilik pasta yapmamız bu sebeple mümkündür. Sizin tek yapmanız gereken şey pastayı almak istediğiniz gün ve saati belirterek sipariş formunda bu bilgileri doldurmak olacaktır. Aynı zamanda ürün içeriği seçeneğimizde de aklınıza gelebilecek tüm pasta çeşitlerimiz bulunmaktadır. Gül pasta siparişinizi dilerseniz meyveli dilerseniz frambuazlı ve birçok çeşidi tercih edebilirsiniz. Not eklemek isterseniz de ürün yazısına sevdikleriniz için güzel dileklerinizi yazabilirsiniz. 

 

Gül Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Gül Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek