Pembe Gül Nişan Pasta

: BE109
6.500,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
30
6500 TL
35
7500 TL
40
8500 TL
45
9500 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Pembe gül, nişan pastalarında son zamanlarda en çok tercih edilen figürlerden biri haline gelmiştir. Eğer siz de nişan töreniniz için pembe gül desenine sahip bir pasta isterseniz, Pastamburada size istediğiniz kalitede pastayı temin edecek en doğru adrestir. İstanbul’un her iki ilçesine de ücretsiz olarak pastanız gönderilir ve hiçbir şekilde karo ücreti alınmaz.

 

Pembel Gül Nişan Pasta sipariş ederken, pasta üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz. Siparişi verirken bunları belirtmeniz durumunda hiçbir sıkıntı yaşanmaz. Pastanızın boyutunu da belirleyebilir ve böylece davetli sayısına uygun bir pastaya sahip olabilirsiniz.  Pastanızı isterseniz meyveli de tercih edebilirsiniz fakat pastanın şeklini korumak için meyveler donmuş şekilde kullanılacağından, bu durumda pastanızı yarım saat ile kırk beş dakika arasında tüketmeniz gerekecektir. Pastanızı en güvenilir pasta ustalarımızla hazırlar ve size en taze şekliyle teslim ederiz.

 

Pastanız teslimat sabahı yapılmaya başlanır ve istediğiniz saatte size teslim edilir. Pembe Gül Nişan Pastası isterseniz, iki gün önceden sipariş vermeniz yeterli olacaktır.

 

Pembe Gül Konseptli Nişan pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Pembe Gül Konseptli Nişan pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek