Naked Nişan Pasta

: BE103
4.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4000 TL
20
5000 TL
25
5750 TL
30
6500 TL
35
7500 TL
40
8500 TL
45
9500 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Pastalar, kutlamaların ve çeşitli törenlerin değişmez öğeleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle nişan, düğün vb. kutlamalarda pastalar sıkılıkla tüketilir ve gösterişli pastalar tercih edilir. Fakat özellikle gösterişli pastalar, bazen çok yoğun tatlara sahip olabilmekte ve özellikle krem şanti, ağır çikolata ya da ağır kaplamalardan hoşlanmayan insanlar bu tip pastalardan hoşlanmamaktadır. Eğer siz de pasta konusunda böyle düşünüyor ve tatta sadelikten yanaysanız, nişan pastanız için, Pastamburada olarak hazırladığımız Naked Nişan Pastayı tercih edebilirsiniz. Temel pasta malzemelerinin kullanıldığı pastada, fazladan hiçbir malzeme kullanılmaz. Sadece sizin istediğiniz şekilde süsleme yapılır.

 

Naked Nişan Pasta, usta pastacılar tarafından en iyi malzemeler kullanılarak hazırlanır ve ortaya insan sağlığına hiçbir şekilde zarar vermeyen ama eşsiz bir tada sahip pasta çıkar. Diğer butik pastalarda olduğu gibi, 2 gün önceden sipariş vermeniz yeterli olacaktır. Pastanız, belirttiğiniz tarihte adresinize en taze şekilde teslim edilecektir. İstanbul’un her iki yanına da teslimat yapılmakta ve hiçbir şekilde kargo ücreti alınmamaktadır.  Pastanızın boyutlarını da seçebilir, böylece pastanızın artması ya da yetmemesi gibi durumlarla karşılaşmazsınız.

 

Naked Konseptli Nişan pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Naked Konseptli Nişan pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek