Renkli Gül Pasta

: BE156
3.250,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
3250 TL
15
4250 TL
20
5000 TL
25
5500 TL
30
6500 TL
35
7250 TL
40
8000 TL
45
9000 TL
50
11000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Önemli günler Renkli Gül Pasta gibi farklı konseptlerdeki butik pasta modelleriyle kutlanabilir. Özellikle evlilik yıldönümleri gibi günler normal olarak görkemli bir törenle kutlanır. Düğün pastaları, genelde gösterişli modellerde yapılmaktır. Bu modelimiz ise narinliği ve güzel görünüşü sayesinde evlilik yıl dönümlerinde ya da doğum günlerinde daha çok tercih edilen bir modelimizdir.

 

Evli çiftlerin yanı sıra sevgililer tarafından da beğenilen Renkli Gül Pasta, anneleriniz gibi sizin için çok değerli olan hanımları mutlu etmek amacıyla da faydalanabileceğiniz bir pasta modelidir. Hatta daha çok bu amaçla sipariş verildiğini söyleyebiliriz.

 

Pastamburada, Renkli Gül Pasta modelini size en lezzetli ve güzel biçimde sunacaktır. Sipariş formunda modelde belli değişiklikler talep edebilir, pastanın kaç kişilik olacağını belirleyebilirsiniz. Siparişin teslim edileceği gün pastanız hazırlanır ve en taze şekilde size teslim edilir. İstanbul’un farklı bölgelerine, her ilçesine teslimat yapılır.Online olarak sipariş et ve satın al dediğiniz pastanız, sizin belirlediğiniz tarihte ve saatte, aynı zamanda ücretsiz kargo seçeneğiyle size teslim edilir.

 

Renkli Gül Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Renkli Gül Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek