Pembe Gül Nişan Pastası

: BE040
950,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
950 TL
15
1200 TL
20
1400 TL
25
1600 TL
30
2000 TL
35
2500 TL
40
3000 TL
45
3500 TL
50
4000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

İncelik ve nezaket gibi anlamlara gelen pembe gül figürlerini kullanarak tasarladığımız Pembe Gül Nişan Pasta; evlilik öncesinde bulunan çiftlerin sıklıkla tercih ettikleri modellerden birisidir. Pembe güllerle bezenen pastamızı ihtiyacınıza göre farklı büyüklüklerde sipariş edebilirsiniz. Sipariş formunda 10, 15, 20, 25, 30 kişilik seçeneklerin bulunduğunu göreceksiniz.

 

Pembe Gül Nişan Pasta veya diğer ürünlerden birisini satın almak için ürün sayfamızdaki sipariş formunu doldurmalısınız. Bu formlarda ürünlerin adedini ya da büyüklüğünü, ürünün içeriğini, teslim edileceği adresi, teslim gününü ve saatini belirleyebilirsiniz. Pasta modelleri hakkında ayrıntılı bilgi almak istediğinizde Whatsapp kanalını kullanabilirsiniz. Pasta modellerinde değişiklik yapmak istediğinizde ise iletişim telefon numarasını arayabilir ve yapılmasını istediğiniz değişiklikleri anlatabilirsiniz.

 

Verdiğiniz talimatlar ve bilgiler doğrultusunda teslim edilecekleri sabah hazırlanan ürünler ücretsiz kargoyla teslimat adresi olarak verdiğiniz adrese ulaştırılacaktır. Bu şekilde en iyi halleriyle elinize geçen pastalarımızı ve diğer ürünlerimizi gönül rahatlığıyla konuklarınıza ikram edebileceksiniz. Farklı konseptlerde hazırlanan butik pasta modellerimizin tamamını incelemenizi tavsiye ederiz.

 

Pembe Gül Konseptli Nişan pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Pembe Gül Konseptli Nişan pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek