Nişan Pastası

: BE260
4.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4000 TL
20
5000 TL
25
5750 TL
30
6500 TL
35
7500 TL
40
8500 TL
45
9500 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Nişan, düğün, doğum günü gibi organizasyonlar oldukça önemli olmakla birlikte çok özel günlerdir. Nişan pastası sipariş vermek istiyorsanız eğer en doğru adres bizim firma olacaktır. Yıllardır bu işin içerisinde olduğumuzdan müşterilerimizin tam olarak ne istediklerini öngörebilmekteyiz. Nişan pasta konseptli tasarımımız en çok tercih edilen pastalarımız arasında olmakla birlikte oldukça da lezzetlidir. Nişan gibi organizasyonlar oldukça titizlikle yürütülür. Biz de pastamburada.com olarak bu titizliğin farkındayız ve ekipçe bunun bilincinde olarak çalışmaktayız.

 

Nişan pastası siparişleriniz için detaylar önemlidir. Sonradan bir mağduriyet, anlaşmazlık yaşanmaması adına tüm bilgilerin eksiksiz ve doğru bir şekilde belirtilmesi önemlidir. Nişan pastası siparişi vereceğiniz zaman kaç kişilik olması gerektiğine karar vermelisiniz. Kişi sayısı arttıkça fiyat da artmaktadır. Pastalarımız günü birlik hazırlanıyor olup oldukça taze ve lezzetli bir şekilde adresinize ulaştırılacaktır. Teslimat bilgisinin, tarih bilgisinin, not bilgisinin sipariş formunda eksiksiz olarak belirtmeniz gereklidir. Pastanın üzerine yazılacak yazının da belirtilmesi gereklidir. İstanbul'un her bölgesine ücretsiz ve sorunsuz teslimat yapmaktayız. 

 

Nişan Pastası butik pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Nişan Pastası butik pastamızı İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek