Gümüş Gül Nişan Pasta

: BE105
4.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4000 TL
20
5000 TL
25
5750 TL
30
6500 TL
35
7500 TL
40
8500 TL
45
9500 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Nişan ve söz törenleri için çok doğru bir tercih olacak olan Gümüş Gül Nişan Pasta modelimiz; şık görünümü ile butik pasta modellerimiz arasından en çok ilgi gören modellerimizden bir tanesidir. Özel günlerde müşterilerimiz tarafından çok fazla talep edilen Gümüş Gül Nişan Pasta modelimiz evliliğe hazırlanan çiftler için son derece uygun bir pasta olacaktır. Gümüş Gül Nişan Pasta modelimiz genellikle iki katlı olarak tasarlanmaktadır.

 

Butik pasta modellerimizin tamamında isteğe bağlı değişiklikler yapılabilir. Pasta modelinde yapmak istediğiniz değişiklikler olursa iletişim telefon numaramızdan bizimle bağlantı kurabilirsiniz. Öncesinde pasta modeli hakkında bilgi almak içinse Whatsapp kanalından faydalanabilirsiniz.

 

Ürün sayfalarındaki sipariş formunda istenen bilgileri eksiksiz ve hatasız biçimde doldurmanız ise pastanızın isteklerinize uygun biçimde hazırlanmasını ve size teslim edilmesini sağlayacaktır. Formda belirttiğiniz teslimat gününde tasarlayacağımız ve tüketmeye hazır hale getireceğimiz pastanız, taptaze ve en lezzetli haliyle sizlere ulaşacaktır. Evliliğe hazırlanan çifte mutluluklar dilemenin yanında konuklara da şimdiden afiyet olsun demek görevimizdir.

 

Gümüş Gül Konseptli Nişan pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Gümüş Gül Konseptli Nişan pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek