Kırmızı Gül Nişan Pasta

: BE072
4.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4000 TL
20
5000 TL
25
5750 TL
30
6500 TL
35
7500 TL
40
8500 TL
45
9500 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Aşk deyince herkesin aklına gelen ilk sembollerden birisi kırmızı güldür. Eğer siz de nişan töreninizi seçeceğiniz pasta ile daha unutulmaz hale getirmek istiyorsanız; çok sayıdaki nişan pastası seçeneğimize göz atabilirsiniz. Kırmızı Gül Nişan Pastamızı gördüğünüz an, aradığınız pastanın bu olduğunu fark edeceksiniz.  Pastanız, nişan törenindeki herkesin hayran olacağı bir görüntüye ve lezzete sahip olacaktır. Alanında uzman pastacılar tarafından hazırlanan pastalarımız, lezzeti ve görüntüsüyle herkesi büyülemektedir.

 

Eğer Kırmızı Gül Nişan Pasta modelinde bazı değişiklikler yapmak isterseniz, siparişi verirken bu değişiklikleri belirtmeniz yeterli olacaktır. Pastanız sizin istediğiniz şekilde hazırlanacak; belirttiğiniz tarihte ve saatte size teslim edilecektir.

 

Diğer butik pastalar gibi bu pastamızı da iki gün önceden sipariş  vermeniz gerekir.  İstanbul’un her iki yakasına da ücretsiz şekilde teslimat yapılmaktadır.  Pastanız, teslimatın gerçekleşeceği günün sabahında hazırlanır ve böylece taze şekilde size teslim edilir. Eğer bir kutlama için pastaya ihtiyacınız varsa, Pastamburada her zaman size uygun pastayı bulunduran adres olarak karşınıza çıkacaktır.

 

Kırmızı Gül Konseptli Nişan pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Kırmızı Gül Konseptli Nişan pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek