Beyaz Gül Nişan Pastası

: BE060
4.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4000 TL
20
5000 TL
25
5750 TL
30
6500 TL
35
7500 TL
40
8500 TL
45
9500 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Saflık ve temizliği sembolize eden beyaz güllerle dolu bir pastayı nişan pastası olarak kullanmak isterseniz, Pastam burada, sizin için en doğru adres olacaktır. Birçok butik pasta seçeneğine göz atabileceğiniz sitemizde, Beyaz Gül Konseptli Nişan Pastamız da karşınıza çıkacaktır.

 

Diğer tüm pastalarımızı gibi en kaliteli malzemeler kullanılarak hazırlanan pasta, hem lezzet hem de görüntü olarak sizi ve törene davetli konuklarınızı memnun edecektir.  Pasta modelinde sizin isteğinize göre değişiklikler de yapılabilmekte ve pastanız istediğiniz gibi size teslim edilmektedir. İsterseniz pastanızı meyveli de tercih edebilirsiniz fakat meyveli pastaları, meyveleri donmuş olduğundan yarım saat ile kırk beş dakika arasında tüketmeniz gerektiğini unutmayın.

 

Diğer tüm butik pasta çeşitlerimiz gibi Beyaz Gül Nişan Pastamızı da iki gün önceden sipariş vermeniz gerekmektedir. Pasta, teslimatın gerçekleşeceği gün hazırlanacak ve size taze şekilde teslim edilecektir. İstanbul’un her iki yakasındaki tüm ilçelere pasta gönderimi yapılmaktadır. Pastanın adrese tesliminden kargo ücreti alınmamaktadır. Bu avantajlardan yararlanarak pasta almak isterseniz, sipariş formunu doldurmaya başlayabilirsiniz!

 

Beyaz Gül Konseptli Nişan pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Beyaz Gül Konseptli Nişan pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek