Gül Bahçesi Pasta

: BE325
4.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4000 TL
20
5000 TL
25
5750 TL
30
6500 TL
35
7500 TL
40
8500 TL
45
9500 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Sadece doğum günlerinde değil, birçok farklı kutlamada pasta kesilmektedir. Doğum günlerinden sonra pasta deyince ilk akla gelen kutlamalar, söz, nişan ve düğünlerdir. Eğer siz de söz veya nişanınızın güzelliğini vereceğiniz muhteşem pasta siparişi ile katlamak istiyorsanız, Gül Bahçesi Pasta modelini sipariş edebilirsiniz. 

 

Gül Bahçesi butik pasta modeli üç katlıdır ve gül motifleri ile bezenmiştir. Hem lezzeti hem görüntüsü ile davetlilerin beğenisini toplayacaktır. Pastanın desenlerinde ve içeriğinde istemeniz halinde değişiklikler yapılabilir. Pasta siparişi verirken isteklerinizi belirtmeniz yeterlidir.

 

Online sipariş formunda, pastanızın kaç kişilik olacağını, hangi adrese, hangi saatte gideceğini seçebilirsiniz. İki gün önceden pasta siparişi vermeniz butik pastalar için yeterlidir.

 

Pastanız, siparişin teslim edileceği günün sabahında hazırlanır ve çok taze bir şekilde size teslim edilir. Kutlamanız, Gül Bahçesi Pasta ile daha unutulmaz bir hal alır. 

 

Diğer butik pastalar gibi gül bahçesi pasta da İstanbul’un hem Avrupa hem Asya ilçelerine ücretsiz kargo ile yollanır.  Kısacası, muhteşem pastalar artık sadece bir tık kadar uzağınızda!

 

Gül Bahçesi Nişan pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Gül Bahçesi Nişan pastamızı İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek