Macaron Pasta

: BE190
4.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4000 TL
20
5000 TL
25
5750 TL
30
6500 TL
35
7500 TL
40
8500 TL
45
9500 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Birçok çeşidin bulunduğu butik pasta seçeneklerimizden olan Macaron Pasta ile sevdikleriniz mutlu edebilir ve unutulmaz bir günün anısı olarak sürpriz yapabilirsiniz. Pasta modelinizin içeriğinde yapacağınız değişiklikler pastaya ekleyeceğiniz yazı sayesinde pastayı daha da özelleştirebilirsiniz.

Macaron pasta satın al seçeneğini değerlendirerek, muhteşem bir doğum günü pastası elde edeceksiniz. Böylece sevdiklerinize bu özel gününde yapacağınız katkı ile unutulmaz bir sürpriz yapmış olacaksınız. Macaron pasta ya da diğer butik pasta seçeneklerimizden sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Macaron Pasta sipariş et seçeneğinden açılan forma bulunduğunuz semt adını, teslim tarihini, teslim saatini, kaç kişilik pasta olacağını, ürünün içeriğini ve ürün yazısını belirtmelisiniz. Sipariş vermek ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ya da pasta modellerimizde değişiklik istediğinizde aşağıda verilen iletişim bilgilerimizi kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Sipariş ettiğiniz butik pasta modellerimiz ücretsiz kargo ile adresinize teslim etmekteyiz. Pastalarımız sipariş teslim sabahı tasarlanır ve hazırlanır. Bu nedenle hem taze hem de lezzetlidir. Denizci Pasta online sipariş ve satın alma seçeneği ile sitemizde!

 

Macaron Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Macaron Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek