Gül Konsept Pasta

: BE011
290,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
290 TL
15
360 TL
20
430 TL
25
500 TL
30
600 TL
35
650 TL
40
750 TL
45
850 TL
50
950 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Butik pasta modellerimiz arasında yer alan Gül Konsept Pasta modelimiz renkli tasarımı ve üzerinde bulunan güller sayesinde çok fazla beğenilmektedir. Çocuklarınızı, kardeşinizi ya da değer verdiğiniz herhangi birini doğum günü gibi özel günlerinde daha fazla mutlu etmek ve ona ne kadar çok değer verdiğini göstermek istiyorsanız; Gül Konsept Pasta modelimiz yapacağınız en doğru seçim olacaktır.

 

Tüm organizasyonlar için son derece uygun olan Gül Konsept Pasta modelimizde genel olarak beyaz ve mavi renkler kullanılmaktadır. Ama pasta modelinde ve kullanılan renklerde değişiklik yapılmasını talep edebilirsiniz.

 

Eğer sizler de çok fazla beğenilen ve ilgi gören Gül Konsept Pasta modelimizden sipariş vermek istiyorsanız; sipariş bilgi formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurarak siparişinizi oluşturmalısınız. Diğer pasta modellerimizde de olduğu gibi Gül Konsept Pasta modelimizde de ücretsiz kargo imkânımız bulunmaktadır. Avrupa ya da Anadolu Yakasında bulunan İstanbul içi tüm ilçelere teslimat yapmaktayız.

 

Gül Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Gül Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

 

Canlı
Destek