Beyaz Gül Naked Pasta

: BE335
4.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4000 TL
20
5000 TL
25
5750 TL
30
6500 TL
35
7500 TL
40
8500 TL
45
9500 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Gülün renklerine göre bir anlamı vardır. Beyaz gül saflığı, temiz duyguları ifade eder. El değmemiş güzellik olan beyaz gül pastalarda da saflığı yansıtıyor. Beyaz Gül Naked Pasta söz, nişan gibi özel günlerin vazgeçilmezidir. Genellikle iki katlı olarak üretilen bu modelimiz 15 kişilikten başlayan ve 50 kişiliğe kadar çıkabilen pasta modellerimizden birisidir. Davetli sayısına göre istediğiniz kişi sayısı kadar sipariş verebilirsiniz.

 

Beyaz Gül Naked Pastaya sahip olmak için sitemiz üzerinden online sipariş formunu doldurmalısınız. Sipariş alınan ürünlerimiz büyük bir titizlikle ve en kaliteli malzemelerden siparişin teslim edileceği gün hazırlanmakta olup zamanında müşterilerimize teslim edilmektedir.

 

Sipariş formuna adres, teslim tarih ve saati gibi bilgileri doğru girdiğinizden emin olmalısınız. Hizmetlerimiz ve ürünler hakkında daha detaylı bilgi almak için sorularınız var ise iletişim numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Kına, söz, nişan gibi özel günleriniz için Beyaz gül Naked Pasta dışında farklı seçeneklerimizde sitemizde yer almaktadır. Sitemizi ziyaret ederek beğendiğiniz pastanın siparişini hemen verebilirsiniz.

 

Beyaz Gül Naked pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Beyaz Gül Naked pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek