Yapay Gül Nişan Pastası

: BE041
375,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
375 TL
20
440 TL
25
520 TL
30
600 TL
35
700 TL
40
800 TL
45
900 TL
50
1000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Yapay Gül Konseptli Nişan Pastası modelimiz butik pasta modelleri altında sunduğumuz söz ve nişan pastaları kategorisine ait olan bir modeldir. Gül modelinin kullanıldığı diğer modellerimize göre daha çok gül figürünün kullanıldığı Yapay Gül Nişan Pastası, konuklarınızın beğenisini kazanacağına emin olduğumuz bir görünüm sergilemektedir.

 

Yeşil Gül Nişan Pastası modelini veya diğer ürünlerimizi sipariş etmek için ürün sayfalarında bulunan sipariş formunu doldurmanız gerekmektedir. Gül konseptli pastalar, farklı renklere ve figürlere sahip olabilir. Bunları sipariş anında belirtebilirsiniz. Pastalar farklı figürlere ve renklere sahip olsa da muhteşeme görüntüleri ve lezzetleri hep aynıdır.

 

Pastaların kaç kişilik olacağını seçebilir, isterseniz 10, isterseniz 15 isterseniz 30 kişilik Yapay Gül Nişan Pastası  siparişi verebilirsiniz. İstanbul’un her iki yakasına da teslimat yapılabilmektedir. Siparişlerin teslimatından kargo ücreti alınmaz. Sitemizden butik pasta alacaksanız, siparişinizi iki gün önceden vermeniz yeterli olacaktır. Pastalar, alanında uzman pasta ustaları tarafından yapılır ve taptaze şekilde size teslim edilir.  Teslimat günü pastanız hazırlanır ve belirttiğiniz saatte, taze şekilde adresinize teslim edilir.

 

Yapay Gül Konseptli Nişan pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Yapay Gül Konseptli Nişan pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek