Kırmızı Gül Nişan Pasta

: BE231
6.500,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
30
6500 TL
35
7500 TL
40
8500 TL
45
9500 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Kırmızı gül nişan pasta, en özel gününüzde sizi mutlu edebilmek adına hazırladığımız özel ürünlerimizden biridir. Nişanı evde sevdiklerinizle gerçekleştirmek istiyorsanız bu ürün tam da size göredir. Sevdiklerinizle hoş bir anı yaşarken bu ürünümüzle görselliğin ve lezzetin keyfini yaşayabilirsiniz. 

 

Ürünümüz en az 25 kişilik olarak hazırlanmaktadır. Dilerseniz 50 kişiye kadar da ürünün artırılabilmesi mümkündür. Ürün içeriğinde bulunacak aromalar ve çikolatalar da isteğinize göre değiştirilebilmektedir. Teslim tarihine kadar iletişim numaralarımız aracılığıyla bize erişim sağlayarak pastanıza kavuşabilirsiniz. 

 

Kırmızı gül nişan pasta sipariş formunda belirlemiş olduğunuz tarihte ve saatte sipariş adresinize ücretsiz kargo ile ulaştırılacaktır. Siparişin alınabilmesi için İstanbul sınırları içerisinde ikamet etmeniz gerekmektedir. 

 

Ürünün üzerinde yazmasını istediğiniz bir yazı varsa bunu sipariş formunda belirterek yer almasına yardımcı olabilirsiniz. Siparişin teslim tarihinde bir değişiklik yapılmasını istiyorsanız iletişim numaralarımızdan bizimle iletişime geçerek değişimin gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz. Kırmızı gül nişan pasta bu özel gününüz için tercih edilebilecek en güzel ürünlerden biridir. 

 

 

Kırmızı Gül Nişan pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Kırmızı Gül Nişan Pastamızı  İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek