Pembe Gül Nişan Pasta

: BE107
4.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4000 TL
20
5000 TL
25
5750 TL
30
6500 TL
35
7500 TL
40
8500 TL
45
9500 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Söz ve nişan pastalarımız arasında en çok tercih edilen modellerden birisi Pembe Gül Nişan Pasta olarak gösterilebilir. İncelik, nezaket, tatlılık gibi anlamlar taşıyan pembe gülün farklı tonlarını kullandığımız bu pastamız; naif ve zarif çiftlerin, birlikteliklerin kutlandığı törenler için en uygun seçenek olabilir.

 

Diğer tüm butik pasta modelleri için geçerli olduğu gibi Pembe Gül Konseptli Nişan Pastası modelimizde de isteğe bağlı değişiklikler yapabilirsiniz. Tabi pastanın kaç kişilik olacağını, ürün içeriğini, teslimat adresini, tarihini ve saatini de belirleme imkanınız bulunmaktadır. Pembe Gül Nişan Pastası modelini kişiselleştirmek için faydalanacağınız sipariş formu ve gerekirse iletişim telefon numaramızdan bizimle bağlantı kurmanız, istediğiniz sonuca ulaşmanızı sağlayacaktır. Yan taraftaki bölümden faydalanarak ürün hakkındaki ayrıntılı bilgileri WhatSapp’tan alabilirsiniz.

 

Düğün, söz ve nişan haricindeki diğer özel günleriniz için faydalanabileceğiniz ve kişiye özel tasarlayabildiğimiz diğer butik pasta modellerimizi de incelemeyi unutmayın. Ürünlerimizin tamamını online sipariş ve ücretsiz kargo avantajlarıyla satın almanız mümkündür. Şimdiden afiyet olsun!

 

Pembe Gül Konseptli Nişan pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Pembe Gül Konseptli Nişan pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek