Çiçek Pasta

: BE278
4.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4000 TL
20
5000 TL
25
5750 TL
30
6500 TL
35
7500 TL
40
8500 TL
45
9500 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Çiçek pasta ile birlikte dilerseniz doğum günü dilerseniz nişan etkinlikleri gibi birçok etkinlikte gününüzü güzelleştirebilirsiniz. Oldukça şık ve basit tasarımıyla birlikte pek çok müşterinin memnuniyetini kazanan bu pastayla birlikte etkinlik ne olursa olsun sevdiğinizi memnun edecek, güzel ve değerli bu etkinliğinize ayrı bir hava katmış olacaksınız. Tüm bunların yanı sıra pasta siparişlerimizde siz değerli müşterilerimizden İstanbul'un neresinde olursanız olun herhangi bir kargo ücreti talebinde bulunmamaktayız.

 

Sipariş formunda Çiçek pasta talebinizi hangi gün ve hangi saatte istediğinizi önceden belirterek siparişinizi istediğiniz vakitte dakikasında adresinize teslim etmiş olacağız. Ayrıca yine sipariş formunda pastayı talep etmiş olduğunuz adresi de gireceksiniz. Etkinliğin büyüklüğüne bağlı olarak da kaç kişilik bir pasta isteğinizin olduğunu seçme şansına da sahipsiniz. Bunların yanı sıra yine sipariş formunda Çiçek pasta isteğinizin çilekli mi fıstıklı mı kakaolu mu ve buna benzer birçok ürün çeşidinden bir tanesini seçerek pastayı dilediğiniz şekilde hazırlamış olacaksınız. Dilerseniz ürün yazısı bölümünden de güzel bir not oluşturarak sevdiklerinize güzel bir sürpriz de hazırlayabilirsiniz. 

 

Çiçek Pasta Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Çiçek Pasta Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

 

 

Canlı
Destek