Beyaz Gül Pasta

: BE268
4.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4000 TL
20
5000 TL
25
5750 TL
30
6500 TL
35
7500 TL
40
8500 TL
45
9500 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Romantizmin ve saflığın sembolü olan beyaz güller ile size özel pastanızı süslüyoruz. Beyaz gül pasta modelini de İstediğiniz gün ve saatte, en taze hali ile adresinize teslim ediyoruz.

 

Bu romantik, lezzetli ve taze pastanıza sahip olmak ise çok kolay. Bunun için İnternet sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak tam saatinde pastanızı teslim alabilirsiniz. Üstelik İstanbul'un Anadolu veya Avrupa yakasında oturuyorsanız pastanız adresinize ücretsiz olarak teslim edilir. Eğer aklınıza bir soru takılırsa veya butik pastanızda haricen bir şey eklemek isterseniz o zaman whatsapp hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Her türlü sorunuzu ve isteğinizi en kısa sürede cevaplayacağımızdan emin olabilirsiniz.

 

Hayatınızda gerçekleşen bütün özel olayların en önemli konuğu pastalar olmaktadır. Bizde bu özel konuğunuzu büyük bir titizlikle hazırlamaktayız. Sipariş ettiğiniz beyaz gül pasta teslim tarihinde size özel olarak yapılmaktadır. Bu yüzden pastanızı en taze hali ile kutlamalarınıza katılacağına emin olabilirsiniz.

 

Bizi tercih etmeniz için bir diğer neden ise pastanızı istediğiniz lezzette yapmamız olmaktadır. Sipariş formundan kişi sayısını ve pastanızın aromasını seçebilirsiniz.

 

Beyaz Gül Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Beyaz Gül Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek