Pembe Çiçekli Nişan Pastası

: BE242
6.500,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
30
6500 TL
35
7500 TL
40
8500 TL
45
9500 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Nişan günlerinin vazgeçilmezi ve misafirlerin ısrarla beklediği pasta gösterisi için sade ama şık bir butik pasta modeli ile karşınızdayız. Nişan Pastası konseptine yönelik tasarlanan saflığı ve temizliği anlatan beyaz rengiyle, üç katlı ve her katına bezenmiş çiçek motifleriyle, isminizin baş harflerini taşıyan görseliyle sade ama misafirlerinizin ve sizin gözlerinizi ayırmak istemeyeceği bir model ile mutluluğunuza destek oluyoruz. 

 

Abartıya gerek duymadan misafirlerin göz zevkini mahrum etmeyecek sizi mutlu gününüzde mahcup etmeyecek bir şekilde tasarlanmıştır. İnceliğiniz, nezaketiniz ve saflığınız ile birlikteliğinize adım attığınız bu ilk törende sizi anlatmaya yeter bir model olarak göze çarpmaktadır. Gösterişten uzak tasarlanan Pembe Çiçekli Nişan Pastası sayesinde sadece gözlere değil damaklara da hitap edecek ve unutulmaz bir gece yaşayacaksınız.

 

On-line olarak verebileceğiniz siparişlerinizi İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasındaki tüm ilçelere istediğiniz gün ve saatte ücretsiz teslim edilmektedir. Pastalarımız günlük olarak yapılmakta ve taze olarak teslimatı sağlanmaktadır. Sipariş formuna Pembe Çiçekli Nişan Pastası siparişinizin kaç kişilik olduğunu, teslim tarihi ve saati ile adresinizi doğru olarak girmelisiniz. Herhangi bir not eklenmesini de talep edebilirsiniz. Pasta şekillerinde değişiklik yapmak için bizimle iletişime geçebilir daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Sorunsuz ve zamanında teslimatlar için bizi tercih edebilirsiniz.

 

 

Pembe Çiçekli Nişan Pastası isimli pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Pembe Çiçekli Nişan Pastası isimli pastamızı İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek