Mavi Gül Nişan Pasta

: BE102
4.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4000 TL
20
5000 TL
25
5750 TL
30
6500 TL
35
7500 TL
40
8500 TL
45
9500 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Nişan evlenme hazırlığı içerisinde olan kişiler için önemli bir adımdır. Böylesine özel bir günde özel bir pastaya sahip olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sitemizde nişan konseptine uygun birçok pasta modeli bulunmakta. Mavi Gül Nişan Pasta nişan törenlerinde nişan merasimlerinde oldukça ilgi gören bir modelimizdir.

 

Nişan pastanızın Mavi Gül Nişan Pasta modelinde olmasını isteyebilirsiniz. En kaliteli malzemeleri kullanarak en iyi nişan pastalarını hazırlıyoruz. Sipariş formunda ürün içeriğini, pastanın kaç kişilik olacağını, teslim tarihini ve saatini, ürün yazısını belirtirseniz; isteklerinize uygun şekilde hazırlayacağımız pastanızı size teslim edebiliriz.

 

Mavi Gül Nişan Pasta teslimat günü tasarlanarak hazır hale getirilmekte ve ücretsiz kargo ile İstanbul’un hem Avrupa yakasına hem de Avrupa yakasına teslim edilmektedir.

 

İsterseniz pastanızın modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Bunun için iletişim telefon numaralarından bizimle iletişime geçmeniz gerekir.

 

Eğer siz de nişan gününde güzel bir pastaya sahip olmak istiyorsanız, sipariş formunu doldurarak iki gün öncesinde sipariş vermeniz yeterli olacaktır. Pastanız taze olarak gününde size teslim edilecektir.

 

Mavi Gül Konseptli Nişan pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Mavi Gül Konseptli Nişan pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek