Renkli Gül Nişan Pastası

: BE070
1.300,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
1300 TL
20
1450 TL
25
1700 TL
30
2000 TL
35
2500 TL
40
3000 TL
45
3500 TL
50
4000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Nişan töreninizde hem lezzet olarak hem de görüntü olarak muhteşem bir pasta istiyorsanız; Pastamburada sizin için en uygun adres olacaktır. Nişan töreni için tercih edilebilecek birçok farklı pasta modelimiz arasından size uygun olanı tercih edebilirsiniz. Butik nişan pastalarımız arasında en çok ilgi görenlerden biri Renkli Gül Nişan Pastadır.  Üstünde birçok renkte gül motifine sahip olan pastamız ile nişan töreniniz daha unutulmaz bir hal alacaktır.

 

Renkli Gül Nişan Pastamızı teslim edilmesini istediğiniz tarihten iki gün önce sipariş etmeniz gerekmektedir. Eğer arzu ederseniz, pastanızda sizin istediğiniz değişiklikler yapılır ve pastanız sizin istediğiniz şekilde teslim edilir.

 

Pastanın kaç kişilik olacağını da belirleyebilirsiniz. Pasta, teslimatın gerçekleşeceği günün sabahında usta pastacılarımız tarafından yapılır ve istediğiniz saatte size teslim edilir. Böylece, pastayı taze bir şekilde konuklarınıza ikram edebilirsiniz. Meyveli pastaların meyveleri pastanın şeklinin bozulmaması için dondurularak pastaya eklendiğinden; bu pastaları teslimattan sonra yarım saat ile kırk beş dakika tüketmeniz gerekir. İstanbul’un tüm ilçelerine ücretsiz şekilde teslimat yapılmaktadır.

 

Renkli Gül Konseptli Nişan pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Renkli Gül Konseptli Nişan pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek