Mor Gül Nişan Pasta

: BE104
6.500,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
30
6500 TL
35
7500 TL
40
8500 TL
45
9500 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Mor gül, ilk bakışta aşk anlamına gelir ve her zaman asil bir renktir. Bu nedenle nişan törenlerinde Mor Gül Nişan Pasta ilk tercih edilen pasta modeli olmaktadır. Pastamburada olarak size istediğiniz forma en uygun pastayı temin etmekteyiz. Sizin tek yapmanız gereken, iki gün önceden sipariş vermektir.

 

Pastanızda değişiklik yapmak istediğinizi ya da nişan pasta modellerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için iletişim numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Whatsapp ile de bilgi alabilirsiniz. Pastanızı seçtikten sonra istediğiniz pastanın kaç kişilik hazırlanacağı, ürünün içeriği, pastanın teslim edileceği tarih ve saatini belirtmelisiniz.

 

Siparişini verdiğiniz Mor Gül Nişan Pasta, teslimatın gerçekleşeceği sabah yapılır ve en taze şekliyle belirttiğiniz adrese ücretsiz kargo ile teslim etmekteyiz. Böylece nişan merasimlerinin vazgeçilmezi olan pasta sorununu kolay bir şekilde halletmiş oluyorsunuz.

 

Pastamburada olarak sizin isteklerinize uygun pasta modellerini yapmaktayız. Ürünlerimizin uygun fiyatlı olması ve pastayı zamanında teslim etmemiz tercih edilme nedenlerimiz arasında bulunmaktadır. Bu nedenle düğün ve nişan gibi organizasyonlar için sitemizde yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz.

 

Mor Gül Konseptli Nişan pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Mor Gül Konseptli Nişan pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek