Gül Bahçesi Pasta

: BE297
900,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
900 TL
20
1100 TL
25
1300 TL
30
1500 TL
35
1750 TL
40
1900 TL
45
2100 TL
50
2350 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Sevdiklerinize görsel bir şölen mi hazırlamak istiyorsunuz? Görüntüsü kadar tadıyla da mı büyülesin o zaman gül bahçesi pasta tam size göre. Temiz bir ortamda üretilmesiyle ve lezzetiyle büyüleyecek pastamızı gönül rahatlığı ile sevdiklerinize ve misafirlerinize sunabilirsiniz.

 

Genellikle düğün, yaş günü, kına, nişan ve sözlenme günlerinde tercih edilir. Tabi karar sizin istediğiniz özel bir gün veya kutlama yemeğinde kullanabilirsiniz veya canınız ne zaman isterse. 

 

İçeriğine sizin karar vereceğiniz pastamızın birçok çeşidi vardır. Sitemize girerek, telefonlarımızı arayarak ya da whatsapp'tan yazarak bilgi alabilirsiniz. Bu pasta çeşidimiz için en az 2 gün öncesinden sipariş verilmesi gerekmektedir.

 

Sipariş formunda ürün bilgisi, ürünün kaç kişilik olacağı, ürünün içeriği, ürünün üzerine ne yazılacağı, ürünün gönderileceği adres(lütfen tam ve doğru adres bilgilerini giriniz ve kat numarasını yazmayı unutmayınız), teslimat tarih ve saatini girmeyi unutmayın.

 

Diğer pasta modellerimizi merak ediyorsanız sitemize girebilir veya bizi arayabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz. Unutmayın! Bu ürün için en az 2 gün öncesinde sipariş verilmesi gerekmektedir.

 

Gül Bahçesi Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Gül Bahşesi Doğum Günü pastamızı İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek