Melek Kanatlı Pasta

: BE034
4.500,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4500 TL
20
5000 TL
25
5750 TL
30
6500 TL
35
7500 TL
40
8500 TL
45
9500 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Sevgilinize bir sürpriz yapmak istiyor ve sürprizin en büyük parçalarından biri olan pastanın modeline karar mı veremiyorsunuz? Pastam Burada tam sizin ihtiyacınız olan şey. Pastane pastane dolaşıp pasta seçmeye çalışma dönemi sona erdi. Pastamburada sayesinde, sevdiklerinize armağan ettiğiniz pastalar hiç olmadıkları kadar güzel. Son zamanlarda en çok tercih edilen sevgili pastaları arasında, Melek Kanatlı Pasta yer almaktadır.

 

Büyük bir emekle ortaya çıkartılan bu pasta, deneyenler tarafından çokça beğenilmektedir. Pastanın üzerinde yer alan iki açık kanat ve kanatların ortasından aşağı doğru akan güller, pastaya eşsiz bir görsellik katmaktadır. Pastalarımız, en iyi pasta ustalarının emekleriyle yapıldığı için, lezzet olarak da eşsiz olacaktır.

 

Bu muhteşem pastaları iki gün önceden sipariş vermeniz yeterli olacaktır. Pastanız, teslimatın yapılacağı günün sabahında yapılacak ve taze şekilde adresinize teslim edilecektir. İstanbul’un her iki yakasındaki ilçelere de ücretsiz teslimat olanağı bulunmaktadır. Bu avantajlardan yararlanmak ve pasta konusunda hayal kırıklığı yaşamamak için; pasta almak istediğinizde sitemizi ziyaret edin!

 

Melek Kanatlı Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Melek Kanatlı Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek