Yeşil Gül Nişan Pasta

: BE039
6.500,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
30
6500 TL
35
7500 TL
40
8500 TL
45
9500 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Yeşil Gül Nişan Pasta tasarımıyla diğer nişan pastası modellerinden ayrılan bir pasta modeli olarak gösterilebilir. Genellikle 3 katlı olarak hazırlanan pasta, katlarını çevreleyen zarif kurdele motiflerinin yanı sıra az rastlanan yeşil güllerin kullanıldığı tasarımıyla nişan törenlerine çok farklı bir hava katmayı başarmaktadır. Yeşil Gün Nişan Pasta, yeni bir hayata atılan adımların heyecanını simgelemekte kullanabileceğiniz en iyi pasta tasarımlarımızdan birisidir.

 

. En iyi pasta ustaları tarafından yapılan pastalar, lezzet olarak da sevdiklerinizi memnun edecektir.Pastalar, teslimatın gerçekleşeceği gün yapıldığından, elinize ulaştığında tazeliklerinden hiçbir şey kaybetmemiş olurlar.  Siparişinizi verirken, pastanın kaç kişilik olacağını da seçebilir ve böylece pastanın davetinize yetmemesi ya da fazla gelmesi gibi sıkıntılar yaşamazsınız.

 

Teslimat da çok kolay şekilde gerçekleşir. İstanbul içinde bütün ilçelere teslimat yapılmaktadır ve teslimat tamamen ücretsiz biçimde gerçekleşir.  Kargo ücreti alınmaz. Yapılan teslimatlar sipariş formunda verdiğiniz teslimat adresi, tarihi ve saati gibi bilgiler dikkate alınarak yapılmaktadır. Size teslim edileceği gün hazırlanan ürünlerimiz en taze halleriyle ve tam ihtiyacınız olan vakitte size ulaştırılır.

 

Yeşil Gül Konseptli Nişan pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Yeşil Gül Konseptli Nişan pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek