Kırmızı Gül Konseptli Pasta

: BE327
375,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
375 TL
20
440 TL
25
540 TL
30
640 TL
35
700 TL
40
800 TL
45
900 TL
50
1000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

 

Söz nişan pastaları da en az doğum günü pastaları kadar önemlidir ve kutlamayı daha unutulmaz hale getirir. Benzersiz bir görünüşe ve lezzete sahip olan bir pastayı sunmak isterseniz, butik pasta modellerini tercih etmeniz yerinde bir karar olacaktır. En çok tercih edilen söz nişan pastaları arasında Kırmızı Gül Konseptli pasta başı çekmektedir.

 

Çok eskilerden beri aşk ile bağdaştırılan bir çiçek olan Kırmızı Gül Konseptli pastanız söz-nişan töreninizin güzelliğine güzellik katacaktır. Diğer butik pasta türlerinde olduğu gibi bu pastada da tabii ki değişiklik taleplerinde bulunabilirsiniz. Pasta siparişi verirken bu değişiklikleri belirtmek yeterli olacaktır. Pastanızın kaç kişilik olacağını da sipariş verirken belirtebilirsiniz.

 

Pastanız, sizin belirttiğiniz adrese, istediğiniz saatte teslim edilecektir. İki gün önceden sipariş vermeniz gerekmektedir. Pastanız, siparişin gerçekleşeceği günün sabahında hazırlanacak ve taptaze şekilde size teslim edilecektir. İstanbul’un bütün ilçelerine ücretsiz kargo ile gönderim yapılmaktadır.

 

Eğer pastanız meyveli bir pastaysa, teslim almanızdan yarım saat - kırk beş dakika içinde tüketmeniz gerekmektedir. Pastanın figürleri meyveler dondurularak hazırlandığı için pastanın erimesinin önüne geçmeniz gerekir.

 

Kırmızı Gül Konseptli Nişan pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Kırmızı Gül Konseptli Nişan pastamızı İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek