Pembe Gül Naked Pasta

: BE334
4.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4000 TL
20
5000 TL
25
5750 TL
30
6500 TL
35
7500 TL
40
8500 TL
45
9500 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

İki katlı pastalarımızdan olan Pembe Gül Naked Pasta modelimiz söz ya da nişan törenlerinde çiftler tarafından tercih edilen modellerimiz sadece bir tanesidir. Pembe gül şirinliği, inceliği temsil eder. Pembe güllerden çok hoşlananlar için Pembe Gül Naked Pasta iyi bir seçim olacaktır. Çiçek bahçesi gibi görünen pastanın görseli görenlerde hayranlık uyandırıyor.

 

Pastanın görüntüsünün yanında tadının da mükemmel olması gerekiyor. Bayat ve bozuk bir pastanın misafirlere ikram edilmesi hoş olmaz. Tüm bu aksaklıkların yaşanmaması için pastalarımızı sipariş günü sabahında tasarlayarak hazırlıyoruz. Kullandığımız malzemeler hijyen bir ortamda hazırlanıyor. Bu nedenle ürünlerimiz her zaman taze ve lezzetli oluyor. Sizlerde gönül rahatlığı ile misafirlerinize ikram edebilirsiniz.

 

Pastamburada.com adresinde yüzlerce pasta modelimiz yer almaktadır. Hepsinin görüntüsü birbirinden farklı güzelliktedir. Seçtiğiniz pasta modelini satın almak için sipariş formunu doldurmalısınız. Formda belirtilen adrese istenilen gün ve saatte pastanız teslim edilecektir.

 

Artık dolaşmadan birkaç dakikada online sipariş ile özel günlerinizin özel pastasını kolay bir şekilde temin edebilirsiniz.

 

Gül Naked Pasta pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Gül Naked Pasta İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek