Beyaz Gül Pasta

: BE299
4.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4000 TL
20
5000 TL
25
5750 TL
30
6500 TL
35
7500 TL
40
8500 TL
45
9500 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Sevgilinize bir jest yapmak ya da özel bir günü kutlamak mı istiyorsunuz? Pasta hem göz kamaştırsın hem de pastayı yiyenlerde iz bıraksın mı istiyorsun? Sevgiline, eşine ya da özel birisine bir kutlama hatırlıyorsan beyaz gül pasta tam sana göre.

 

Beyaz gül pasta genellikle sevgili pastası olarak anılır. Hem göz alıcı olması hem de en asil renk (beyaz) olması sebebiyle zarafet isteyen sevgililerin tercih sebebidir. Tabii olarak düğün, kına ve nişanlarda da kullanılır. Tercih sizin tabi ki istediğiniz her özel günde kullanabilirsiniz. Bu ürün için en az 2 gün önceden sipariş vermeniz gerekmektedir. 

 

İçeriğine tabi ki siz karar vereceksiniz. Sevgiliniz/eşiniz çikolata mı seviyor yoksa fıstık mı yoksa her ikisi de tercih sizden yapması bizden. Hem de taptaze olarak teslim ediyoruz.

 

Sipariş formunda ürün bilgisi, ürünün kaç kişilik olacağı, ürünün içeriği, ürünün üzerine ne yazılacağı, ürünün gönderileceği adres (lütfen tam ve doğru adres bilgilerini giriniz ve kat numarasını yazmayı unutmayınız), teslimat tarih ve saatini girmeyi unutmayın.

 

Diğer pasta modellerimizi merak ediyorsanız sitemize girebilir veya bizi arayabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz. Unutmayın! Bu ürün için en az 2 gün öncesinde sipariş verilmesi gerekmektedir.

 

Beyaz Gül Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Beyaz Gül Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek