• 0

Beyaz Gül Pasta

BE111

375,00 TL (kdv dahil)

Pastanız kaç kişilik olsun?
15
20
25
30
35
40
45

Bu ürünü 2 gün önceden sipariş verebilirsiniz.

Evlilik, insanların hayatlarında alabilecekleri en önemli kararlardan biridir. Böyle önemli bir kararın hayata geçtiği gün de, doğal olarak görkemli bir törenle kutlanır. Bu yüzden düğünlerde, her detaya büyük önem verilir. Pasta da bunlardan biridir. Düğün pastaları, genelde gösterişli modellerde yapılmaktır. Eğer siz de düğününüzü daha şık hale getirecek bir pasta istiyorsanız, pastamburada ile iletişime geçebilir ve pasta siparişiniz verebilirsiniz.

 

En çok tercih edilen nişan pastası modellerin başında ise Beyaz Gül pasta gelmektedir. Gül, birçok kültürde aşkı temsil eden bir çiçektir. Beyaz da, düğün pastasına şıklık  ve saflığı aynı anda katacaktır. Bu yüzden Beyaz Gül modeli çiftler tarafından sıkça tercih edilmektedir.

 

Pastamburada, Beyaz Gül Pasta modelini size en lezzetli ve güzel biçimde sunacaktır. Vereceğiniz siparişte, modelde belli değişiklikler talep edebilir, pastanın kaç kişilik olacağını seçebilirsiniz. Siparişin teslim edilmesini seçtiğiniz gün, pastanız hazırlanır ve böylece taze şekilde size teslim edilir. Sizin istediğiniz teslim saati dikkate alınır. Ücretsiz kargo ile İstanbul’un her ilçesine teslimat yapılır.

 

Beyaz Gül Konseptli Nişan pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Beyaz Gül Konseptli Nişan pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.