Gül Sepeti Pasta

: BE294
1.800,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
1800 TL
15
2500 TL
20
3300 TL
25
4000 TL
30
4850 TL
35
5500 TL
40
6300 TL
45
7000 TL
50
8000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Gül Sepeti Pasta özellikle sevdiğiniz kişilerin özel anlarına güzel bir dokunuş yapabileceğiniz pasta modellerimizden bir tanesidir. Özel butik pasta tasarımı ile yaptığınız organizasyonlarda sevdiklerinizin yüzünde lezzetli bir mutluluk bırakacaktır. Firmamız uluslararası standartları ile hijyenik ortamlarda tecrübeli pastacılarla yıllardır hizmet vermektedir. Sizde tercih ettiğiniz pasta ile bu güzel anlarınızda, sevdiklerinizle mutlu anlara imza atabilirsiniz. 

 

Gül Sepeti Pasta, modelimiz ile doğum günü, yıl dönümü veya benzeri özel kutlamalarınızda, tercih ettiğiniz bu özel butik pasta siparişinizi İstanbul ilinin her bölgesine, seçtiğiniz gün ve saatlerde ücretsiz kargo imkanıyla teslim edilmektedir. Gül sepeti Pasta modelimiz siparişi en çok tercih edilen pasta modellerimizden olup özel günlerinize lezzetli bir tat bırakacaktır. Siz de bu pasta modelimizden sipariş ederek sevdikleriniz ile güzel anlar paylaşabilirsiniz.

 

Tercih ettiğiniz pasta modeli ile ilgili sipariş formunda; kişi sayısı, ürün içeriği, teslimat yeri ve zamanı hakkında bilgileri doldurarak pasta siparişinizi verebilirsiniz. Siparişi verilen pasta modellerimiz teslim edileceği tarihte hazırlanmaktadır. Böylece taze ve lezzetli bir şekilde istenilen adrese ücretsiz kargo ile teslim edilmektedir. 

 

Seçilen pastanın içeriği konusunda değişiklik yapmak isterseniz ya da diğer tüm pasta modellerimiz hakkında bilgi almak isterseniz aşağıda verdiğimiz iletişim bilgileri ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 

Gül Sepeti Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Gül Sepeti Konseptli Doğum Günü pastamızı İstanbul  Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek