Dolar Konseptli Pasta

: BE357
4.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4000 TL
20
4750 TL
25
5250 TL
30
6000 TL
35
6750 TL
40
7750 TL
45
8750 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Dolar Konseptli Pasta modelini finans konuları ile ilgili bir mesleği olan eşinize ya da arkadaşınıza sipariş ederek onu şaşırtabilirsiniz. Pasta değil de sanki dolarlardan meydana gelmiş bir görseli özel gününde görmek kişiyi daha da mutlu edecektir.

 

Özellikle günümüzde bu pasta modeli çok beğenilmekte ve tercih edilmektedir. Farklı boyutlarda ürettiğimiz pastanın kaç kişilik olacağını siz belirtiyorsunuz biz imal ediyoruz. Üretimlerimizi teslimat günü sabahında yaptığımız için ürünlerimiz hem taze hem de lezzetli oluyor.

 

Sürpriz kutlamanın sürpriz pastası Dolar Konseptli Pasta için sipariş formunu online olarak doldurmalısınız. Adresinizi sorun yaşamamak için eksiksiz vermelisiniz. Pastanın hangi tarihte elinizde olmasını istiyorsanız teslimat tarih ve saatini belirtmelisiniz. Ürün içeriği alanından istediğiniz içeriği (Çikolatalı, frambuazlı gibi) bize iletebilirsiniz. Bu isteklerinizi iletişim numaramızdan da bize bildirebilirsiniz.

 

Tüm pasta modellerimizde olduğu gibi Dolar Konseptli Pastayı da ücretsiz kargo ile kapınıza kadar sizlere ulaştırmaktayız. Sevdiklerinizi özel günlerinde mutlu etmek için seçilen pastanın da bu mutlulukta önemli bir rolü olduğunu unutmayın.

 

Dolar Konseptli pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Dolar Konseptli pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek