Orkide Çiçekli Pasta

: BE321
2.800,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
2800 TL
15
3800 TL
20
4500 TL
25
5000 TL
30
5750 TL
35
6500 TL
40
7500 TL
45
8500 TL
50
10000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Pastalar, özel günlerin vazgeçilmezidir. Doğum günü kutlamalarında kullanılabilecekleri gibi birçok farklı kutlamada da pasta kesilebilir. Çiftler yıldönümlerini, sevgililer gününü kutlarken ya da iş kutlamalarında vb. farklı durumlarda pasta kesilir ve mutlu günler daha güzel hale getirilir.

 

Butik pastalar son zamanlarda daha fazla tercih edilir hale gelmiştir. Güzel bir butik pasta hem sunduğu lezzet hem de benzersiz görüntüsü ile kutlamayı daha unutulmaz yapacaktır. En çok tercih edilen butik pasta modelleri arasında orkide çiçekli pasta da bulunmaktadır.

 

Orkide çiçekli pasta siparişi ile doğum gününü kutladığınız arkadaşınızı ya da aile üyenizi çok mutlu edebilirsiniz. Eşsiz bir görüntüye sahip orkide çiçekli pasta üzerinde çeşitli değişiklikler yapabilirsiniz. Pastanın deseni ya da içeriğinde kullanılan malzemeler sizin isteğinize göre şekillendirilir. Pasta siparişi verirken pastayı özelleştirmeye dair isteklerde bulunabileceğiniz gibi pastanın kaç kişilik olacağını da seçebilirsiniz.

 

Pastanın teslim edileceği adresi ve saati de belirtmenizin ardından siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Pastanız, ücretsiz kargo ile İstanbul’un bütün ilçelerine sizin istediğiniz saatte taze bir şekilde teslim edilecektir.

 

Orkide Çiçekli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Orkide Çiçekli Doğum Günü pastamızı İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek