Kız Arkadaşa Pasta

: BE341
1.300,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
1300 TL
20
1450 TL
25
1700 TL
30
1900 TL
35
2200 TL
40
2600 TL
45
2800 TL
50
3500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Adından da anlaşıldığı gibi kız arkadaşınıza hayran olacağı Kız Arkadaşa Pasta modelimizi online sipariş verebilirsiniz. Üzerindeki figürler onun tam da istediği gibi. Güzel bir sürpriz olacaktır. Sürpriz bir kutlama ve sürpriz bir pasta ile karşılaşan kişilerin mutlu olmaması için bir neden yoktur. İnsanlar ömürleri boyunca bu anlarını unutmazlar. Sizlerde sevdiklerinizi mutlu etmek ve onlara ileride hatırlayacakları güzel bir anı bırakmak istiyorsanız hemen online sipariş formunu doldurmalı ve pastanızı satın almalısınız.

 

Kız Arkadaşa Pasta seçeneğinin yanında daha birçok pasta çeşidimiz sitemizde sergilenmektedir. Birbirinden farklı tasarımları karşısında görenler hangi pastayı seçeceklerini şaşırsalar da doğum günün yapılacak kişinin sevebilecekleri seçimin yapılması o kişiyi daha mutlu edecektir.

 

Pastalar bilindiği gibi özel kutlamaların olmazlarıdır. Artık günümüzde her alanda olduğu gibi pasta siparişleri de online olarak yapılmaktadır. Birkaç dakikada tamamlanan sipariş bilgilerinin sonunda pastanız istenilen gün ve saatte adresine teslim edilmektedir. Online sipariş kolaylığından faydalanmak için yapmanız gereken sipariş formunu doldurmak ve siparişinizin evinize teslim edilmesini beklemek.

 

Kız Arkadaşa pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Kız Arkadaşa pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

 

Canlı
Destek