The Walking Dead Pasta

: BE267
3.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
3000 TL
15
4000 TL
20
4750 TL
25
5250 TL
30
6000 TL
35
7250 TL
40
8000 TL
45
9000 TL
50
11000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Son yılların popüler dizisi olan Walking Death'i pasta olarak yemeye ne dersiniz? Doğum günlerinize yaratıcı bir damga vurmak isterseniz tercihinizi Walking Death Pasta yana kullanabilirsiniz. Bu pasta ile doğum gününüze katılanları şaşırtabilir ve dizinin tutkunlarını hayranlık içerisinde bırakabilirsiniz.

 

Walking Death pasta siparişini sitemizde bulunan sipariş formunu doldurarak verebilirsiniz. Bu sipariş formu ile pastanızın kişi sayısını 10 ile 50 arasında değişen sayılarda belirleyebilirsiniz. Böylece kutlamanızı ister küçük bir grup ile samimi bir ortamda, isterseniz de büyük bir grup ile coşkulu bir kutlama olarak yapabilirsiniz.

 

Ayrıca sipariş formunda bulunan ürün içeriği kısmından pastanızı istediğiniz lezzette sipariş edebilirsiniz. Yine sipariş formunda bulunan ürün yazısına pastanın üzerinde görmek istediğiniz notu yazabilirsiniz. Böylece kişiye özel olarak üretilen pastanız sizin mesajınız ile daha özel bir hale gelecektir.

 

Sipariş formunda bulunan son bölüm ise teslimat tarihini ve saatini belirleyebileceğiniz alan ile adresinizi belirtebileceğiniz alanları da doldurmanız gerekmektedir. Pastanız teslimat gününde üretilerek adresinize teslim edilecektir. Eğer Avrupa ya da Anadolu yakası da yaşıyor iseniz o zaman teslimatınız ücretsiz olarak gerçekleşecektir.

 

Walking Death Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Walking Death Konseptli Doğum Günü pastamızı İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek