Chanel Çanta Pasta

: BE194
4.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4000 TL
20
4750 TL
25
5250 TL
30
6000 TL
35
6750 TL
40
7750 TL
45
8750 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Kız arkadaşınıza Channel Çanta hediye etmek zor ve maliyetli bir seçenek olabilir. Bu seçeneğin uygun hale gelmesini beklerken, Channel Çanta Pasta sipariş et alternatifimizi kullanmak isteyebilirsiniz. Uygun fiyatlı ve muhteşem lezzetteki bu seçenek, kız arkadaşınızın doğum gününü ya da kutladığınız diğer özel günlerini çok özel günler haline gelmesini sağlayabilir.

 

Sitemizde yer alan butik pasta modelleri, hemen her türlü farklı organizasyon için tasarlamış olduğumuz pasta modellerini içermektedir. Online pasta siparişinizi sitemizden verebilirsiniz. Gerektiğinde iletişim telefonumuzdan bizimle iletişim kurarak ve sipariş formunu doldurarak modellerde değişiklik yapabilir, pastanın içeriğini, büyüklüğünü ve teslimat bilgilerini verebilirsiniz.

 

Ücretsiz kargo ile İstanbul’un tüm bölgelerine teslimatı yapılan Pastalarımızdan almak istediğinizde; Chanel Çanta Pasta satın al ya da seçeceğiniz diğer butik pasta modellerinden birisini satın al demeniz yeterli olacaktır. Online olarak dolduracağınız sipariş formu, istediğiniz biçimde hazırlanan pastanın belirlediğiniz gün ve saatte adresinize ulaştırılması için yeterli olacaktır. Size kalan ise ücretsiz kargoyla adresinize teslim eden pastayı afiyetle yemek ve keyfini çıkartmak olacak!

 

Chanel Çanta Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz.Chanel Çanta Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek