Prenses Taçlı Pasta

: BE171
3.800,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
3800 TL
20
4500 TL
25
5000 TL
30
5750 TL
35
6500 TL
40
7500 TL
45
8500 TL
50
10000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Prenses Taçlı Pasta satın al seçeneğini kullanarak; çocuğunuza, eşinize ya da sevdiğiniz diğer kişilere muhteşem bir kutlama hazırlayabilirsiniz.  Özellikle kız çocukların çok sevdiği bu modeli onların doğum günlerini kutlamak için kullanabilirsiniz. Sitemizi ziyaret ettiğinizde özel günleriniz için tercih edebileceğiniz konseptinize uygun butik pasta modellerimiz sizleri bekliyor!

 

Pastayı sipariş et seçeneği ile sipariş ederken modelinde değişiklik yapmak istediğinizi bildirebilirsiniz. Üzerine farklı objeler, yazılar isteyebilirsiniz. Böylece sevdiklerinize unutamayacakları doğum günü kutlamalarını sağlamış olacaksınız.

 

Prenses Taçlı Pasta satın al seçeneğini değerlendirmeniz için sipariş formunu doldurmanız yeterli oluyor. Bu formda ürünün kaç kişilik olacağı, ürünün içeriği, üzerine yazılmasını istediğiniz ürün yazısı, adres bilgileri, ürünün ne zaman ve hangi saatte teslim edileceğini belirtmelisiniz. Modelde değişiklik yapmak istiyorsanız aşağıda verdiğimiz iletişim bilgilerimizi kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Sitemizde sadece Prenses Taçlı Pasta modeli bulunmuyor. Diğer pasta modellerimize de göz atabilirsiniz. Unutulmaz kutlamaların en önemli bölümlerinden biri olan pasta siparişini online olarak kısa sürede sorunsuz halletmiş olursunuz.

 

Prenses Taçlı Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Prenses Taçlı Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek