Kral Pasta

: BE250
2.800,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
2800 TL
15
3800 TL
20
4500 TL
25
5000 TL
30
5750 TL
35
6500 TL
40
7500 TL
45
8500 TL
50
10000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Kral Pastamız hem çocuklar için hem de yetişkinler için tercih edilen bir pastadır. Doğum günü veya diğer özel günleriniz için sipariş verebilirsiniz. 

 

Sipariş formunda yer alan bölümde pastanın içeriğini muz çikolata, çilek çikolata, fıstık çikolata gibi önerilerle belirleyebilirsiniz. Detaylı bilgi almak isterseniz sitemizde yer verdiğimiz telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz. 


Kral Pastadan sipariş vermek için sitemizde yer alan sipariş formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Sipariş formunda pastanın kaç kişilik olacağı, içeriği, şehir, teslim edilecek gün ve saati, teslim alacak kişi yer almaktadır. Dilerseniz siparişe yazı ekleyebilirsiniz. Sipariş formunda yazıyı belirtmeniz bunun için yeterli olacaktır. Siparişinizi birkaç gün önceden vermeniz önemle rica olunur. Pastamız teslim edilecek gün sabahı taze olarak hazırlanmaktadır. Bu sebeple herhangi bir değişiklik yapmak istediğinizde teslim edilecek gün bu değişiklik yapılamamaktadır.

 

Siparişleriniz sizlere ücretsiz kargo hizmetimiz ile ulaşmaktadır. Daha çok kişiye ve daha çok hizmete ulaşmak felsefesiyle hizmet veren firmamız siz değerli müşterilerimizin mutluluğu için uğraşmaktadır. Daha çok mutluluğa sebep olmak için sizler dostlarınıza sitemizi tavsiye edebilirsiniz.

 

 

Kral Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Kral Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek