Big Boss Pasta

: BE339
2.800,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
2800 TL
15
3800 TL
20
4500 TL
25
5000 TL
30
5750 TL
35
6500 TL
40
7500 TL
45
8500 TL
50
10000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Big Boss pasta erkeklerin beğeneceği bir görsele sahip pasta modelimizdir. Doğum gününde onlar için güzel bir sürpriz olacaktır. Big Boss Pasta modelimizi sizin istekleriniz doğrultusunda farklı boyutlarda üretebiliyoruz. Kişi sayısına göre hazırlanan pastalarımız için online sipariş vermeniz yeterli oluyor.

 

Butik pasta modellerimizden olan Big Boss Pasta siparişinizi kutlamanızdan en az 2 gün öncesinden sipariş etmelisiniz. Sitemizde hemen hemen her organizasyona uygun pasta modelini bulmanız mümkün. Satın almak istediğiniz ürünü Online sipariş et seçeneğinden hızlı bir şekilde siparişiniz tamamlayabilirsiniz. Sipariş formuna adres bilgisi, ürünün teslim edileceği gün ve saati gibi bilgilerin doğru olarak verilmesi gerekiyor.

 

Big Boss Pasta ya da diğer tüm ürünlerimiz gününde hazırlanmaktadır. Hazırlanan pastalar belirtilen adrese istenilen tarih ve saatte ücretsiz kargo ile İstanbul’un her bölgesine ulaştırılmaktadır.

 

Sitemizde nişan, söz, yıldönümü, doğum günü, yılbaşı, sevgililer günü gibi her özel gün için farklı pasta modellerimiz bulunmaktadır. Online sipariş et seçeneğinden istediğiniz pastanın siparişini verebilir ve sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

 

Big Boss​ pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Big Boss​ pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek