Pony Pasta

: BE256
4.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4000 TL
20
4750 TL
25
5250 TL
30
6000 TL
35
6750 TL
40
7750 TL
45
8750 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

My Little Pony özellikle kız çocuklarının ilgiyle, zevkle izlediği çizgi filmler arasındadır. Pony pasta seçeneğimiz ile çocuklarınızın doğum günleri daha güzel ve daha eğlenceli geçebilir Pony desenli doğum günü pastasını gören hiçbir çocuk bu güzellik karşısında ilgisiz kalamaz. Çocuklarınızın mutluluğu için tasarladığımız Pony pasta doğum günleri konseptlerinin vazgeçilmezi olmuş konumunda. Eğer çocuğunuzu mutlu etmek, ölümsüzleştireceğiniz fotoğraflarda güzel bir görsellik peşindeyseniz tasarladığımız bu pasta tam size göre. 

 

Pony desenli doğum günü pastası taze taze tarafınıza sunulmaktadır. Sipariş verdiğiniz gün hazırlanmaya başlanıp aynı gün içerisinde teslimi gerçekleşmektedir. İstanbul'un her bölgesine (Avrupa ve Asya yakaları dahil) ücretsiz bir şekilde getirilecektir. Siparişi verirken formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduğunuza emin olunuz. Kaç kişilik olacağı, ürün içeriği, teslim edileceği tarih, teslimat adresi ve pasta üzerine yazılacak yazı net olarak belirtilmelidir. Pastalarımızın içinde asla krem şanti, pasta kreması gibi malzemeler bulunmaz, çok lezzetli bir şekilde hazırlanır. Siparişinizde herhangi bir değişiklik için aşağıdaki iletişim adreslerinden bize ulaşınız.

 

 

Pony Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Pony Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek