Deniz Kızı Pasta

: BE248
3.250,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
3250 TL
15
4250 TL
20
5000 TL
25
5500 TL
30
6500 TL
35
7250 TL
40
8000 TL
45
9000 TL
50
11000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Deniz Kızı birçok kız çocuğunu hayallerini süsleyen bir figürdür. Deniz Kızının olağanüstü hali kız çocuklarının ilgisini hayli çeker. Deniz Kızı Pasta modeli kız çocuğunuzun doğum günü için mükemmel bir tercih olabilir. 

 

Deniz Kızı Pastamız ücretsiz kargo imkanımız ile dilediğiniz gün ve saat siz değerli müşterilerimize ulaşır.

 

Pastanın içeriği için aşağıda yer verdiğimiz telefon numaralarından bizlere ulaşabilir daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Pastanın krema ya da şeker hamuru olması tercihinde bulunabilirsiniz. 

 

Sitemizde yer verdiğimiz sipariş formunu doldurmanız gereklidir. Sipariş formunda pastanın kaç kişilik olacağı, il ve adresi, pastanın içeriği (meyveli tercihinizde meyveleri de belirtebilirsiniz), teslim edileceği gün ve saati, teslim edilecek kişi hakkında bilgi vermeniz gerekmektedir. Pasta siparişinizi birkaç gün önceden vermeniz önerilir. Pastalar teslim edileceği gün taze olarak hazırlanır ve tüm lezzeti ile sizlere teslim edilir. Bir değişiklik durumunda teslim tarihinde bir değişiklik yapmadığımızı belirtmek isteriz.

Bu özel gününüzde bizi tercih etmeniz bizim için bir mutluluk sebebi olup, mutluluğumuzun artması için sizler de dostlarınıza sitemizi tavsiye edebilirsiniz. 

 

Deniz Kızı Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Deniz Kızı Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

 

Canlı
Destek