Elsa Pasta

: BE348
3.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
3000 TL
15
4000 TL
20
4750 TL
25
5250 TL
30
6000 TL
35
6750 TL
40
7750 TL
45
8750 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Özellikle kız çocukları Elsa hayranıdır. Filmlerini büyük bir ilgiyle izleyen kız çocuklarının doğum günlerini Elsa Pasta ile kutlamak onları çok fazla mutlu edecektir. Hayranı oldukları karakterden yapılan pastayı ömürleri boyunca unutmayacaklar ve her zaman güzel bir hatıra olarak hatırlayacaklar. Sizlerde çocuklarınızı mutlu etmek için vakit kaybetmeden Elsa Pasta siparişinizi verebilirsiniz.

 

Elsa Pasta ve diğer tüm ürünlerimiz için daha detaylı bilgi almak, ürünün içeriğini öğrenmek ve değişiklik yapmak için Whatsapp kanalından ya da iletişim numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımızın tasarımları sizin isteklerinize uygun olarak yapılmaktadır.

 

Pasta siparişlerinin online verilmesi yapılacak kutlamanın diğer hazırlıklarına daha fazla vakit kalmasını saplıyor. İstediğiniz ürünü seçtikten sonra hızlı bir şekilde sipariş formunu doldurmanız pastanın gününde sorunsuz elinize geçmesini sağlıyor.

 

Taze ve lezzetli ürünlerimiz teslimat gününde hazırlanıyor. Sipariş formunda belirttiğiniz adrese ücret talep etmeden ulaştırılıyor. İstanbul’un hangi ilçesinde olursanız olun ürünleriniz tam vaktinde elinizde oluyor. Enfes ve leziz tatlar için sizlerde doğum günü pastanızın siparişini sitemizden verebilirsiniz.

 

Elsa pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Elsa pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek