Kahraman Oyuncak Pasta

: BE025
4.250,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4250 TL
20
5000 TL
25
5500 TL
30
6500 TL
35
7250 TL
40
8000 TL
45
9000 TL
50
11000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Çocukların severek ve ilgi duyarak izlediği çizgi film karakterleri arasındaki kahramanlar çok fazla beğenilmektedir. Bizler de sizler için bu karakterlerin yer aldığı harika pastalar hazırlamaktayız. Çocuklarınızın doğum günlerini bu güzel ve sevimli pastalar ile şenlendirebilir, onları çok daha fazla mutlu edebilirsiniz.

 

Rengi, tadı ve görüntüsü ile çok beğenilen Kahraman Oyuncak Pasta modellerimizi sizin arzu ve isteklerinize göre fıstıklı, frambuazlı, muz krokanlı, fıstık çikolatalı, kestane çikolatalı, muz fıstıklı, mevsim meyveli ya da frambuaz çikolatalı olarak hazırlayabilmekteyiz.  Ayrıca istediğiniz doğum günü mesajınızı da Kahraman Oyuncak Pasta modelimizin üzerine yazarak çocuklarınızı çok daha fazla mutlu edebiliriz.

 

Çocuklarınızın doğum günlerinin daha anlamlı olması için Kahraman Oyuncak Pastalarımız son derece doğru bir tercihtir. Pastalarımızı istediğiniz boyutta hazırlama imkanımız bulunmaktadır.15, 20, 25, 30 ya da 35 kişilik olmak üzere 5 farklı boyut seçeneği bulunan Kahraman Oyuncak Pasta modellerimiz İstanbul içi Avrupa ve Anadolu Yakası olması fark etmeksizin tüm ilçelere dilediğiniz saat ve tarihlerde ulaştırılmaktadır.

 

Kahraman Oyuncak Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Kahraman Oyuncak Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek