Yumruk Pasta

: BE246
350,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
350 TL
15
450 TL
20
550 TL
25
600 TL
30
675 TL
35
750 TL
40
800 TL
45
900 TL
50
1000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Yeşil dev adam Hulk karakterinin meşhur yumruğuyla yapılan bir pasta ile çocuklarınızı mutlu etmek artık elinizde. Yumruk Pasta butik modelimizle hepimizin çok sevdiği güç ve gösteriş simgesini eğlencelerinize konuk ediyoruz. Kız-erkek, genç-çocuk tüm kesime hitap eden modeliyle eğlencelerinize mutluluk katmak için geliyor. 

 

Son dönemlerin revaçta olan Hulk karakterinin flaş gösterisi olan tek yumruk gösteri dünyasına pasta modeli olarak giriş yapıyor. Karakterle ilgili tüm ayrıntılar düşünülerek pastaya yansıtılıyor ve sizlerin eğlencesine hizmet ediyor. Yeşil dev adam Hulk karakterinin vazgeçilmez üstünlüğü Yumruk Pasta modeline değer katıyor ve eğlencenizin görsel mutluluğa dönüşmesini sağlıyor.

 

On-line olarak verebileceğiniz siparişlerinizi İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasındaki tüm ilçelere istediğiniz gün ve saatte ücretsiz teslim edilmektedir. Pastalarımız günlük olarak yapılmakta ve taze olarak teslimatı sağlanmaktadır. Sipariş formuna Yumruk Pasta siparişinizin kaç kişilik olduğunu, teslim tarihi ve saati ile adresinizi doğru olarak girmelisiniz. Herhangi bir not eklenmesini de talep edebilirsiniz. Pasta şekillerinde değişiklik yapmak için bizimle iletişime geçebilir daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Sorunsuz ve zamanında teslimatlar için bizi tercih edebilirsiniz.

 

(Hulk) Yumruk Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. (Hulk) Yumruk Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek