Batman Butik Pasta

: BE085
950,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
950 TL
15
1200 TL
20
1400 TL
25
1600 TL
30
1800 TL
35
2000 TL
40
2500 TL
45
2700 TL
50
3500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Tüm çocukların özellikle de erkek çocukların severek izlediği Batman karakteri evinize konuk oluyor! Batman Butik Pasta görselliği ve tadı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Severek izledikleri Batman karakterinin sembolünü pastada görmek doğum günü çocuklarını mutlu etmektedir.

 

Çocuklarınızın doğum günlerini daha anlamlı bir hale getirmek istiyorsanız hemen Batman Butik Pasta siparişini vererek onlara unutulmaz bir doğum günü yaşatabilirsiniz. Görüntüsü ve enfes tadı ile hem konuklarınıza hem de çocuklarınıza muhteşem bir gün geçirmesini sağlayabilirsiniz.

 

Batman Butik Pasta son derece titizlikle ve özenle hazırlanmaktadır. Bu butik pasta modelimizi isterseniz hemen sipariş verebilirsiniz. Sipariş formuna pastayı kaç kişilik istediğiniz, ürün içeriğini, teslimat gün ve saatini belirtmelisiniz. İsim ve mesaj yazdırmak isterseniz ürün yazısı kısmında bunu da belirtmelisiniz. Pastada değişiklik yapmak isterseniz alt kısımda yer alan iletişim telefon numarasından bize ulaşarak isteklerinizi bildirebilir ve daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

 

Batman Butik Pasta siparişiniz teslimat gününde hazırlanmakta olup en taze şekliyle ücretsiz kargo ile gününde ve saatinde teslim edilmektedir.

 

Batman Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Batman Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek