Patron Pasta

: BE003
3.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
3000 TL
15
4000 TL
20
4750 TL
25
5250 TL
30
6000 TL
35
6750 TL
40
7750 TL
45
8750 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Patron temalı doğum günü pastaları son zamanlarda doğum günlerinde daha sık tercih edilir hale gelmiştir. Özellikle, yetişkinlere yönelik hazırlanan doğum günlerinde, patron teması çok tercih edilmektedir. Bilhassa şirketteki bir yöneticiye ya da vb. pozisyona çalışan birine hazırlanan doğum gününde bu tema tercih edilmektedir. Eğer böyle bir pasta arayışındaysanız, Pastamburada ile iletişime geçerek istediğiniz pastaya sahip olabilirsiniz.  

 

Patron Pasta modelinde kullanılacak renkleri ve şekilleri isterseniz değiştirebilirsiniz. Sipariş formunda vereceğiniz bilgiler ya da iletişim telefon numaramızı arayarak talep ettiğiniz değişiklikler pastanın kişiselleştirilmesini sağlayacaktır. Kafanızdaki her şey en iyi ve en kaliteli malzeme kullanılarak pastaya yansıtılacak ve ortaya çok güzel bir Patron Pasta modeli çıkarılacaktır.

 

Diğer butik pasta çeşitlerinde olduğu gibi, Patron Pasta modelinde de iki gün önceden siparişi vermek gereklidir. Siparişiniz, teslimat tarihinde hazırlanacak ve taze şekilde size teslim edilecektir. İstanbul’un her iki yakasına da pasta gönderimi yapılmaktadır. Pastaların gönderilmesinden hiçbir şekilde kargo ücreti alınmamaktadır. Sadece pastanın fiyatını ödemeniz yeterlidir. Şimdiden bu güzel pastayı yiyecek herkese afiyet olsun diyebiliriz!

 

Patron Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Patron Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek