• 0

Şimşek Mcqueen Pasta

BE090

240,00 TL (kdv dahil)

Pastanız kaç kişilik olsun?
10
15
20
25
30
35
40
45
50

Bu ürünü 2 gün önceden sipariş verebilirsiniz.

Şimşek McQueen özellikle erkek çocuklarının beğendikleri bir çizgi filmdir. Bu karakteri pastalarımıza yansıtarak çocukların doğum günlerinde ve diğer özel günlerinde daha mutlu olmasını sağlıyoruz. Şimşek McQueen pastalarımızı çocuklarınızın doğum günlerinde hediye ederek onlara sürpriz yapabilirsiniz.

 

İtinayla hazırladığımız Şimşek McQueen pastalarımızı 10 veya daha fazla kişilik olarak sipariş edebilirsiniz. Diğer Şimşek McQueen Pasta modellerimiz de bu pasta gibi beğenisini toplayan seçeneklerdir.  Harika Şimşek McQueen pastamız rengarenk bir görünüm sunmak üzere tasarlanır ve en iyi malzemeler kullanılarak imal edilir.  

 

Güzel ve nefis tada sahip olan Şimşek McQueen pastamızdan sipariş ederek çocuklarınızın mutluluğuna mutluluk katabilirsiniz. Alt kısımda yer alan iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilir ya da sitemizde yer alan sipariş formunu doldurarak pasta siparişi verebilirsiniz. Size en iyi hizmeti sunmak için İstanbul’un hem Anadolu hem de Avrupa Yakasına ücretsiz kargo ile hizmet vermekteyiz. Siz istediğiniz pastanın tarifini yapalım, biz hayallerini tasarlayalım ve hayata geçirelim. Sadece sipariş formunu doldurmanız ve istediğiniz pastanın size gelmesini beklemeniz yeterli!

 

Şimşek McQueen Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Şimşek McQueen Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.